Čistěte, co to jde!

05, Říj 2018 by in Nezařazené       No Comments

Na přehrávacích i nahrávacích hlavách se přirozeně usazují neviditelné částečky nečistot. K tomu ještě připočtěte všudypřítomné mikroby, baktérie, miniatruní tvorečky, žijící všude kolem nás a na nás a je vám jasné, že tito živočichové se nejen musí něčím živit, ale taky se musí zbavit nestravitelných zbytků svojí stravy. Takže všude kolem nás a na nás jsou jejich výkaly. Dýcháme je, jíme, ale co je nejhorší – usazují se nám i na hlavách. Audio a videopřehrávačů. Mastnoty, prach, výkaly, sražená vodní pára – co myslíte, jak to pak na takové hlavě vypadá? Je to, jako by na ní byl jemný smirkový papír. A smirek nám smirkuje naše drahocenné audio a video pásky. Tomu je třeba zabránit. Jak? Čištěním těchto hlav!

Jak na to?

https://www.euforikum.cz/5-poppers-10ml https://www.euforikum.cz/5-poppers-10ml https://www.euforikum.cz/5-poppers-10ml https://www.euforikum.cz/5-poppers-10ml https://www.euforikum.cz/5-poppers-10ml https://www.euforikum.cz/5-poppers-10ml https://www.euforikum.cz/5-poppers-10ml https://www.euforikum.cz/5-poppers-10ml https://www.euforikum.cz/5-poppers-10ml https://www.euforikum.cz/5-poppers-10ml aroma.co.uk/images/poppers_multibottles.jpg“ style=“max-width:84%; padding-bottom:0.5em;“ align=“left“/>

Dnes je to jednoduché. Vatové tyčinky, či čistící proužek papíru, namočené do nějakého prostředku typu poppers https://www.euforikum.cz/5-poppers-10ml nám dokonale odmastí hlavy a vyčistí je od nečistot a naše pásky jsou v bezpečí.

Ohodnoťte příspěvek

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin